Get Adobe Flash player

Bezbolestné čištění pleti, bez zbytečných zhmožděnin, zarudlé pokožky. Zákaznice odchází po celkovém hlubokém čištění pleti bez opuchlé a citlivé pokožky

Díky působení ultrazvukových vln dokáže ultrazvuková špachtle velice účinně do hloubky pokožku čistit. Působením ultrazvukové špachtle na pokožku se odstraní nečistoty z pórů, kruhy a otoky pod očima a dochází ke zvlhčování a vyhlazování pokožky. Jemné pulsy masírují pokožku, tím ji navrací její pružnost a chrání ji před předčasným stárnutím. Přístroj dokáže aktivovat metabolismus, což zajistí pleti přísun důležitých živin a vody. Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk, provádí se peeling.

Ultrazvukovou hklavicí kosmetička může zapravit do pleti vitamíny, liftingové ampule, hydratační látky a jiné přípravky blahodárné pro pleť.

Ultrazvuk na akné.

Pravidelným používáním přístroje se zlepšuje kvalita pleti. Působí také jako prevence tvorby akné. Přístroj umožňuje hluboké čištění pleti, účinně odstraňuje podkožní maz, působí jako prevence proti vzniku akné.